Листопад, 2018

10Лис10:0018:00До Всесвітнього Дня Науки Міждисциплінарна науково-практична конференція "ІНЖЕНЕРІЯ МАЙБУТНЬОГО" Організатор: Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог (http://futurolog.com.ua) Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): При реєстрації до 03.11.2018 р. включно - 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн.). При реєстрації з 04.11.2018 р. - 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн.). Можлива відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю - до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації). - При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату - 30 грн. Дедлайн: 10 листопада 2018 р.

День

(Субота) 10:00 - 18:00

Місце проведення

Київ, Україна

Деталі

Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог запрошує представників глобальної наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот взяти участь у відкритому заході до Всесвітнього Дня Науки Міждисциплінарній науково-практичній конференції “ІНЖЕНЕРІЯ МАЙБУТНЬОГО

До Всесвітнього Дня Науки Інженерія Майбутнього міждисциплінарна науково-практична конференція. Портал Футуролог

Конференція “Інженерія Майбутнього” стає завершальною у цьогорічній трилогії заходів, присвячених Дням Науки у 2018 році, у яку також увійшли міждисциплінарні науково-практичні конференції“Наукові дослідження: закономірності та парадокси” (18.05.2018) та“Цивілізація. Прогрес. Нові виміри” (15.06.2018). Якщо попередні дві конференції окреслили сучасне становище Всесвіту та спрогнозували можливі його наслідки, то зараз настав час проектування і свідомої побудови саме того напряму, у якому бажано розвиватися людству завдяки практичному застосуванню наукових знань, досвіду у різних галузях з метою видобутку і спрямовуванню ресурсів на користь людству. Запрошуємо до Інженерії Майбутнього!

 1. Системна інженерія.
 2. Будівельна інженерія та архітектура.
 3. Генна інженерія.
 4. Інженерія знань.
 5. Програмна інженерія.
 6. Промислова інженерія.
 7. Інженерія у сфері ресурсозбереження.
 1. Агропромисловість.
 2. Астрономія і проблематика Космосу.
 3. Біологія.
 4. Ветеринарія.
 5. Географія.
 6. Геологія.
 7. Журналістика.
 8. Мистецтвознавство.
 9. Інформаційно-комунікаційні технології.
 10. Історія.
 11. Культурологія.
 12. Література.
 13. Математика.
 14. Машинобудування.
 15. Медицина.
 16. Освіта та педагогіка.
 17. Право і юриспруденція.
 18. Психологія.
 19. Сільське господарство.
 20. Соціологія.
 21. Технологічні процеси, апарати та технології.
 22. Фармакологія.
 23. Фізика.
 24. Філологія.
 25. Філософія.
 26. Хімія і нові речовини.
 27. Економіка.
 28. Екологія і науки про Землю.
 29. Енергетика та альтернативні джерела.
 30. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції:дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням) разом із публікацією тез і статей.

[З прикладом такого формату докладніше можна ознайомитися на сторінці Спільної міждисциплінарної конференції “Маркетинг і контролінг: сучасні виклики підприємництва”, проведеної у межах святкування 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу кафедрою маркетингу і контролінгу ІФНТУНГ на базі онлайн-платформи Порталу #Футуролог.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!]

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська, російська.

Прийом матеріалів: до 10.11.2018 включно (до 03.11.2018 включно – знижка).
Випуск Збірника заплановано на 20.11.2018 р.

Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі“Футуролог”. Збірнику надаються індекси ISBN, УДК. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет.

Організаційний внесок (http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ):

– при реєстрації до 03.11.2018 р. (включно) – 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок*;

– при реєстрації з 04.11.2018 р. – 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок*.

* – кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).

– відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю – до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10 грн (незалежно від строків реєстрації).

– При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату – 30 грн.

Завантажити Інформаційний Лист конференції можна за посиланням –http://futurolog.com.ua/publish/info_forum(ua).pdf

Докладніше: див. сторінку Конференції: http://futurolog.com.ua/publish/13

Веб-сайт конференции: http://futurolog.com.ua/publish/13/

Вартість (оргвнесок тощо)

При реєстрації до 03.11.2018 р. включно – 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн.). При реєстрації з 04.11.2018 р. – 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн.). Можлива відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю – до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації). – При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату – 30 грн.

E-mail організатора

info@futurolog.com.ua

Дедлайн

10 листопада 2018 р.

X
X