Грудень, 2017

07Гру(Гру 7)01:0008(Гру 8)11:00II всеукраїнська НПІК «Інформаційно-аналітичне забезпечення управління мікро- та макроекономічними процесами в Україні» Організатор: Рада молодих вчених Університету державної фіскальної служби України Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): Див. інформаційний лист. Дедлайн: 4 грудня 2017 р.

День

7 (Четвер) 01:00 - 8 (П'ятниця) 11:00

Місце проведення

Україна

Деталі

Мета конференції полягає в теоретичному узагальненні наукових досліджень та розробці практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності інформаційно-аналітичного забезпечення управління мікро- та макроекономічними процесами в Україні.

У рамках роботи конференції буде проведено набір слухачів на дистанційний курс «Вивчення програмного комплексу M.E.Doc». За результатами проходження дистанційного курсу усі слухачі отримають сертифікати. Бажаючі записатися на дистанційний курс повинні зазначити це у заявці та сплатити організаційний збір.

Для участі в роботі конференції необхідно до 4 грудня 2017 року включно надіслати на conf.intellectua@ukr.net заявку на участь (зразок додається), тези доповіді та копію квитанції про сплату організаційного внеску.
Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Вартість (оргвнесок тощо)

Див. інформаційний лист.

E-mail організатора

conf.intellectua@ukr.net

Дедлайн

4 грудня 2017 р.

X
X