GEO-UA 2018 : 6-та міжнародна конференція «Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки»

Раді повідомити Вам, що з 18 по 19 вересня 2018 року в м. Києві за адресою Київ, вулиця Володимирська, 55 (Великий конференц-зал НАН України) відбудеться шоста Міжнародна конференція GEO-UA “Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки”.

Організаторами конференції виступають Інституткосмічних досліджень НАН України та ДКА України та Earth Observing System (EOS).

Цього року фокус конференції GEO-UA буде присвячений інноваціям – передопераційній та операційній реалізації новітніх наукових результатів для GEOSS, державного та приватного секторів в сільськогосподарському секторі та в інших галузях. Зокрема, інноваційні рішення будуть розглядатися в контексті великого міжнародного проекту Horizon 2020 ERA-PLANETпрограми Світового банку «Supporting Transparent Land Governance in Ukraine» та співробітництва державних та приватних установ.На Вас чекають 2 дні заходів:

  • Наукові презентації;
  • Фестиваль студентських проектів;
  • Тренінг для користувачів по використанню безкоштовного програмного забезпечення;
  • Презентації комерційних інноваційних рішень для органів місцевої влади;
  • Демонстрації програм для державного сектору, інноваційних рішень супутникового моніторингу для органів державної влади, сільськогосподарських виробників, трейдерів та страхових компаній.

Звертаємо Вашу увагу, що термін подачі заявок на участь у конференції та тез доповідей – 1 серпня 2018 року.

Більше детальна інформація щодо конференції міститься у прикріпленому файлі (GEO-UA-Announcement-ua.pdf) та на сайті конференції  за адресою: http://geoss-conf-2018.ikd.kiev.ua/

Будемо раді зустрітися на конференції із старими друзями та однодумцями, а також знайти нових!