Квітень, 2017

28Кві(Кві 28)13:0029(Кві 29)16:00ХIX Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих науковців «Релігія та глобальні виклики епохи: історичний досвід, реалії сьогодення, перспективи на майбутнє». Організатор: Інститут релігії і суспільства Українського католицького університету Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): відсутній Дедлайн: 31 березня 2017 р.

День

28 (П'ятниця) 13:00 - 29 (Субота) 16:00

Місце проведення

Львів, Україна

Деталі

Метою конференції є розглянути глобальні проблеми сьогодення («гібридні» та інформаційні війни, проблеми біженців, загрози тероризму, духовна безпека людства та ін.) та причетність різних релігійних спільнот до виникнення цих проблем або ж їх вирішення. Конференція передбачає також ретроспективний погляд на ангажування релігійних спільнот у глобальні проблеми людства в минулому. В програмі конференції передбачено також відвідини Музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького». Заохочуємо долучитися молодих науковців та студентів з України та сусідніх держав до обговорення викликів і загроз, що існують, напрацювання способів реагування на них та ідей щодо їх вирішення.

Під час конференції обговорення буде проводитися у таких секціях:

  • Виклики часу та роль релігійних факторів у них: історична ретроспектива
  • Свідчити та розрізняти правду: загрози інформаційної безпеки людини
  • Релігійний досвід у подоланні конфліктів та зціленні травм
  • Конфлікти і глобальні проблеми в Україні та світі
  • Християнська духовність та вчення Церкви в контексті глобальних загроз сьогодення
  • Релігія та глобальні виклики: літературно-мистецькі досвіди й контексти

Конференція відбудеться 28-29 квітня 2017 р. в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17. Інститут забезпечує учасникам конференції проживання та харчування. Проїзд за власний кошт учасників. Реєстраційна анкета та вимоги до доповіді додаються. За довідками звертатись в Інститут релігії та суспільства УКУ, e-mail: irs@ucu.edu.ua, або за телефоном 032-240-99-40 (внутрішній 3252 та 3207).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Сподіваємось на плідну співпрацю,

Мирослав Маринович

Президент Інституту релігії та суспільства УКУ

Вартість (оргвнесок тощо)

відсутній

E-mail організатора

irs@ucu.edu.ua

Дедлайн

31 березня 2017 р.

X
X