Квітень, 2018

27Кві(Кві 27)13:0028(Кві 28)16:00ХX Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих науковців «Культура діалогу та діалог культур: релігійні чинники в умовах пошуку порозуміння» Організатор: Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): - Дедлайн: 27 березня 2017 року

День

27 (П'ятниця) 13:00 - 28 (Субота) 16:00

Місце проведення

Львів, Україна

Деталі

Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо студентів та молодих науковців взяти участь у ХX Міжнародній науково-практичній конференції «Культура діалогу та діалог культур:  релігійні чинники в умовах пошуку порозуміння».

Метою конференції є розглянути актуальні проблеми людства в умовах зіштовхування цивілізаційних світоглядів і культурних різнорідностей. У цьому контексті особливо виділяються релігійні чинники, які нерідко відіграють важливу роль (як позитивну, так і негативну) в процесі діалогу. Конференція передбачає також міждисциплінарне висвітлення супровідних тем, що здатні показати практичний вимір і шляхи пошуку порозуміння у майбутньому.

Для нас важливо почути думки молодих науковців та студентів у цій царині, обмінятися досвідом і випрацювати спільне бачення  заявлених проблем.

Під час конференції обговорення буде проводитися у таких секціях:

Діалог в умовах пост-правди та інформаційних викликів

Діалог та/як мистецтво: літературно-мистецькі візії

Історичні аспекти діалогу культур

Люди діалогу: постава, цінності, свідчення

Міжрелігійний діалог: здобутки, втрати, перспективи

Богословські аспекти та практичні засади пошуку порозуміння

Конференція відбудеться 27-28 квітня 2018 р. в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17. Інститут забезпечує учасникам конференції проживання (хостел) та харчування. Проїзд за власний кошт учасників. Реєстраційна анкета та вимоги до доповіді додаються. За довідками звертатись в Інститут релігії та суспільства УКУ, e-mail: irs@ucu.edu.ua, або за телефоном 032-240-99-40 (внутрішній 3252 та 3207).

 

Сподіваємось на плідну співпрацю,

Мирослав Маринович

   Президент Інституту релігії та суспільства УКУ

 

Для участі в конференції на  e-mail оргкомітету irs@ucu.edu.ua необхідно подати:
1. Заявку на кожного учасника (див. нижче);
2. Електронний варіант матеріалів доповіді (тези або статтю).

Останній день подання матеріалів: 27 березня 2018 року

Вимоги до оформлення тез і статей:

  • Файл Microsoft Word
  • Файл має бути названий прізвищем автора латинкою і збережений у форматі – «*.doc»
  • Шрифт – Times New Roman
  • Кегль – 14; інтервал – 1,5 пт; всі поля – 2 см.
  • Обсяг наукової статті 5-10 сторінок друкованого тексту. Обсяг тез – 2-3 сторінки.

Виноски у тексті підрядкові (внизу кожної сторінки). Коли джерело у виносці статті цитується вперше, то подається повністю, наприклад: прізвище та ініціал автора, назва, місто видання, видавництво, рік видання та номер сторінки. Якщо джерело у виносці статті цитується не вперше, то можна використовувати скорочене посилання: прізвище та ініціал автора, назва, номер сторінки. Якщо одне й те саме джерело цитується два або більше разів поспіль, то використовується посилання: «Там само (Ibidem – для іншомовного джерела) та номер сторінки». Списку використаних джерел та літератури наприкінці статті не потрібно подавати.

 

Передбачено безоплатну електронну публікацію тез і наукових статей учасників, які особисто виступають на конференції. Увага: конференція не передбачає заочної участі!

 

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська (без синхронного перекладу)

Організаційний внесок: відсутній

Організатори забезпечують проживання (хостел) та харчування учасників під час проведення конференції. Транспортні витрати не повертаються.

При необхідності надається довідка про участь у конференції. Про потребу такої довідки просимо попередити завчасно.

Вартість (оргвнесок тощо)

E-mail організатора

irs@ucu.edu.ua

Дедлайн

27 березня 2017 року

X
X