fbpx

Червень, 2018

15Чер(Чер 15)09:3016(Чер 16)16:00ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення" Організатор: Донецький державний університет управління (м. Маріуполь) Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): Очна участь - 100 грн., заочна участь - 50 грн. Дедлайн: 05 червня 2018 р.

День

15 (П'ятниця) 09:30 - 16 (Субота) 16:00

Місце проведення

Маріуполь, Україна

Деталі

Напрямки роботи конференції

  • Агресія Російської Федерації проти України: геополітичний аспект (руйнування системи міжнародних відносин; криза довіри до системи колективної безпеки та інституцій з підтримки миру; прискорення європейської та євроатлантичної інтеграції України).
  • Гібридна війна як соціальний феномен (теоретико-методологічні та конкретно-історичні аспекти; інформаційна війна та кібервійна як складові гібридної війни; форми і методи гібридної війни).
  • Український соціум та соціальні інститути крізь призму війни (суспільні настрої та очікування; урядові реформи; тенденції економічного розвитку; право та правоохоронна діяльність, забезпечення прав людини; особливості державного управління та функціонування територіальних громад; цивільно-військове співробітництво; віддзеркалення війни у культурі; повсякдення «сірої зони»; безпека життєдіяльності).
  • Війна як каталізатор розвитку громадянського суспільства (співробітництво «третього сектору» та держави заради безпеки; патріотизм, політична нація, національна ідея, національна ідентичність – нові смисли; громадський опір сепаратизму; протидія корупції; волонтерський рух;  благодійність та милосердя).
  • Соціальна робота в умовах війни (соціально вразливі категорії населення та перспективи роботи з ними; кейс-менеджмент та інші технології у соціальній роботі; надання соціальних послуг та соціальної допомоги постраждалим унаслідок воєнних дій).

–  Соціально-психологічна допомога постраждалим (теоретичні та методичні аспекти; вітчизняний та світовий досвід; практичні кейси щодо надання допомоги учасникам бойових дій та членам їхніх сімей, дітям з травмою війни, волонтерам, ВПО, цивільним особам у «сірій зоні»; взаємодія суб’єктів надання допомоги: державних установ, громадських організацій, благодійних фондів, психологів, педагогів).

  • Адаптація ВПО та інтеграція у приймаючі громади (кейси успішної співпраці; соціальний капітал ВПО; забезпечення прав та соціальний захист ВПО; зайнятість та самозайнятість ВПО; досвід вирішення житлових проблем ВПО; «фіктивні переселенці»).
  • Життя на тимчасово окупованих територіях України як предмет наукового аналізу (повсякдення жителів окупованих територій; соціально-гуманітарні проблеми; «донецький / луганський синдром»; колабораціонізм; девіантна поведінка, злочини та політичні репресії; «мова війни» у побутовій сфері та медійному просторі).
  • Миротворча діяльність (міжнародний досвід розв’язання збройних конфліктів та перспективи його застосування в Україні; можливості миротворчих місій; діяльність спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на території України; миротворчі ініціативи крізь призму національних інтересів; конфлікт миротворчих стратегій; перспективи «гібридного миру»; роль релігії та церкви у примиренні та порозумінні; народна дипломатія; дефіцит комунікації та реалії peace building в Україні).
  • Перспективи реінтеграції тимчасово окупованих територій (нормативно-правове забезпечення процесу реінтеграції; державні та громадські проекти реінтеграції; особливості реінтеграції Криму; «деокупація свідомості»; роль молоді в процесах реінтеграції; стратегії поствоєнного відновлення; пошук нових ідентичностей; переміщені ВНЗ – місія та стратегії розвитку).

Робочі мови конференції – українська, англійська.

У рамках конференції командою Української Миротворчої Школи буде проведено майстер-клас у форматі бліц-гри «Формула змін» (модератор: керівник проекту «Школа Соціальних Посередників», к. соц. н. Ігор Дубровський).

Можлива як очна, так і заочна участь у конференції.

Організаційний внесок за очну участь – 100 грн. (покриває витрати на виготовлення сертифікатів, верстку та друк програми, редагування та верстку електронного збірника тез, кава-брейки).

Організаційний внесок за заочну участь – 50 грн. (покриває витрати на верстку програми, на редагування та верстку електронного збірника тез).

Реквізити для сплати організаційного внеску:

платіжна картка Приватбанку 5168 7573 0091 0587 Никифоренко Андрій Ростиславович.

Проїзд, харчування та проживання – за рахунок учасників.

Заявку на участь у конференції, текст тез виступу та відскановану квитанцію про переказ оргвнеску просимо надсилати на адресу електронної пошти ksociologii@gmail.com окремими файлами до 05 червня 2018 року з позначкою «Конференція-2018». Збірник тез конференції в електронному вигляді (PDF-формат) буде надіслано авторам по завершенні конференції та розміщено на офіційному сайті Донецького державного університету управління (м. Маріуполь). Учасники конференції, які виявлять бажання отримати друкований варіант збірника тез, мають зв’язатися щодо його замовлення з контактними особами за телефонами, зазначеними нижче.

Контактні телефони:

Венжега Катерина Олегівна (099-903-32-02);

Чаплик Микола Миколайович (095-39-19-460);

Никифоренко Андрій Ростиславович (097-47-91-370).

Вимоги до оформлення тез

Тези приймаються українською, англійською мовами, обсягом від 2 до 5 сторінок тексту в електронному вигляді.

Текст доповіді вводиться з мінімальним форматуванням.

При наборі тексту необхідно дотримуватися наступних вимог:

  • вимкнути «перенос»;
  • відступ першого рядка кожного абзацу робиться автоматично через меню Microsoft Word (Формат – Абзац – перший рядок: відступ на: 1,27 см);
  • поля: 2 см;
  • шрифт – Times New Roman, розмір – 14; інтервал – 1,5;
  • відстань між словами – не більше одного інтервалу;

Матеріали мають бути оформлені наступним чином:

  1. Шифр УДК (ліворуч, напівжирним).
  2. Прізвище та ім’я автора/авторів українською та англійською мовами (праворуч, напівжирним курсивом), нижче – місце роботи, посада – українською мовою.
  3. Назва доповіді (українською та англійською мовами, ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, напівжирним, вирівнювання – по центру).
  4. Текст доповіді (вирівнювання основного тексту – по ширині).
  5. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ (ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, напівжирним, вирівнювання – по центру) подається з послідовною нумерацією відповідно до їх розміщення у тексті. Бібліографія оформлюється за національним стандартом ДСТУ 8302:2015.

Відповідальність за зміст, точність поданих фактів, цитат, цифр, прізвищ несуть автори матеріалів.

Автор не має права передавати в інші видання матеріали, прийняті редакційною колегією до друку. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають тематиці конференції або заявленим вимогам.

АНКЕТА УЧАСНИКА

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УМОВАХ ВІЙНИ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МИРОТВОРЕННЯ»

Прізвище ______________________________

Ім’я ___________________________________

По батькові ____________________________

Науковий ступінь_______________________

Вчене звання __________________________

Посада _______________________________

Місце роботи (навчання) _______________

Телефон: _____________________________

Е-mail________________________________

Назва доповіді ________________________

Напрямок роботи конференції, в якому бажаєте взяти участь ___

Форма участі:

Очна (особиста участь у конференції) ________________________

Заочна (надання тез) _______________________________________

Бажаю отримати друкований збірник (так/ні) _________________

На адресу: «Нова пошта» № відділення ______місто____________

Вартість (оргвнесок тощо)

Очна участь – 100 грн., заочна участь – 50 грн.

E-mail організатора

ksociologii@gmail.com

Дедлайн

05 червня 2018 р.

X
X