Грудень, 2017

21Гру(Гру 21)01:0022(Гру 22)11:00II всеукраїнська НПІК «Стратегія соціально-економічного розвитку України» Організатор: Рада молодих вчених Університету державної фіскальної служби України Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): Див. інформлист Дедлайн: 18 грудня 2017 р.

День

21 (Четвер) 01:00 - 22 (П'ятниця) 11:00

Місце проведення

м. Ірпінь ( Україна)

Деталі

Мета конференції полягає в теоретичному узагальненні наукових досліджень та розробці практичних рекомендацій щодо формування стратегії соціально-економічного розвитку України.

Для участі в роботі конференції необхідно до 18 грудня 2017 року включно надіслати на conf.intellectua@ukr.net заявку на участь (зразок додається), тези доповіді та копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

У рамках роботи конференції буде проведено науково-практичний форум молодих вчених «Стратегія розвитку України: роздуми молодого науковця». Для участі у форумі необхідно разом з матеріалами конференції до організаційного комітету на електронну адресу: conf.intellectua@ukr.net подати презентацію з визначеної проблематики. Усі учасники форуму отримають сертифікати.

Вартість (оргвнесок тощо)

Див. інформлист

E-mail організатора

conf.intellectua@ukr.net

Дедлайн

18 грудня 2017 р.

X
X