“Інженерія Майбутнього”. Міждисциплінарна науково-практична конференція до Всесвітнього Дня Науки

Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог (http://futurolog.com.ua/publish/13) запрошує представників глобальної наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот взяти участь у відкритому заході:

Інженерія Майбутнього

 До Всесвітнього Дня Науки Інженерія Майбутнього міждисциплінарна науково-практична конференція. ( Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог )

Конференція “Інженерія Майбутнього” стає завершальною у цьогорічній трилогії заходів, присвячених Дням Науки у 2018 році, у яку також увійшли міждисциплінарні науково-практичні конференції “Наукові дослідження: закономірності та парадокси” (18.05.2018, http://futurolog.com.ua/publish/20180518ua.phtml) та“Цивілізація. Прогрес. Нові виміри” (15.06.2018, http://futurolog.com.ua/publish/20180615ua.phtml). Якщо попередні дві конференції окреслили сучасне становище Всесвіту та спрогнозували можливі його наслідки, то зараз настав час проектування і свідомої побудови саме того напряму, у якому бажано розвиватися людству завдяки практичному застосуванню наукових знань, досвіду у різних галузях з метою видобутку і спрямовуванню ресурсів на користь людству. Запрошуємо до Інженерії Майбутнього!

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська, російська.

Прийом матеріалів: до 10.11.2018 включно (при реєстрації до 03.11.2018 включно – знижка, докладніше див. http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml).
Випуск Збірника заплановано на 20.11.2018 р.

Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі“Футуролог” (див. http://futurolog.com.ua/publish/archive.phtml). Збірнику надаються індекси ISBN, УДК. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет.

Формат участі в Конференції: дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням Авторів) разом із публікацією тез і статей.

[З прикладом такого формату докладніше можна ознайомитися на сторінці спільної міждисциплінарної конференції “Маркетинг і контролінг: сучасні виклики підприємництва” (http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml) проведеної у межах святкування 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу кафедрою маркетингу і контролінгу ІФНТУНГ на базі онлайн-платформи Порталу #Футуролог.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!]

Реєстрація і подача матеріалів

Для участі у Конференції, публікації тез, статей та відеозаписів доповідей необхідно до 10.11.2018 року (включно) надіслати на електронну адресу info@futurolog.com.ua:

  1. реєстраційну форму в електронному вигляді (зразок Форми див. нижче). Реєстраційну форму також можна заповнити і подати через Портал #Футуролог на сторінці Реєстрація – http://futurolog.com.ua/publish/registracia.phtml (співавтори подають одну форму). Для реєстрації участі у Конференції достатньо надіслати лише реєстраційну форму! ;
  2. тези чи статтю в електронному вигляді, оформленні у відповідності з технічними вимогами (див. розділ Авторам  – http://futurolog.com.ua/publish/authors.phtml);
  3. (за бажанням) файл із відеозаписом доповіді необхідно надіслати на futurolog.big.data@gmail.com; тривалість відео – до 5 хвилин (рекомендована), формат відео – *.mp4, із назвою, що співпадає з прізвищем першого автора;
  4. після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації і реквізитів для сплати організаційного внеску необхідно сплатити організаційний внесок і надіслати скан-копію (чи фото) квитанції (чеку чи платіжного доручення). Назва файлу – ПІБ_Внесок.jpg.

Докладніше дивіться, будь ласка, офіційну сторінку конференції – http://futurolog.com.ua/publish/13

Інформаційний лист конференції можна завантажити за посиланням – http://futurolog.com.ua/publish/info_forum(ua).pdf