Листопад, 2018

This is a repeating event

27Лис11:0017:00IV Міжнародна науково-практична конференція: “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” Організатор: Чернігівський національний технологічний університет Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): 150 Дедлайн: 15.11.2018

День

(Вівторок) 11:00 - 17:00

Місце проведення

Чернігів, Україна

Деталі

Шановні колеги!
Інформуємо Вас про проведення 27 листопада 2018 року на базі Чернігівського національного технологічного університету ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (заочна форма), з нагоди 25-річчя кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики, підприємці та студенти.
Метою проведення заходу є обмін досвідом наукових досліджень щодо проблем обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в системі управління підприємством.
НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Національний та міжнародний досвід і напрями розвитку бухгалтерського обліку як науки та практичної діяльності;
2. Обліково-аналітичне забезпечення звітності підприємств як основи для прийняття управлінських рішень на мікро- та макрорівнях;
3. Економічний аналіз діяльності підприємств: стан та перспективи розвитку.
4. Міжнародний та національний досвід організації, функціонування та розвитку аудиту.
5. Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства.
6. Оподаткування діяльності підприємств: проблеми та перспективи розвитку.
7. Інформаційні системи і технології в системі обліково-аналітичного забезпечення прийняття управлінських рішень в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні.

Вартість (оргвнесок тощо)

150

E-mail організатора

kafoa.dtu@gmail.com

Дедлайн

15.11.2018

X
X