fbpx

Грудень, 2015

04Гру IV Всеукраїнська НПК «Актуальні правові та гуманітарно-економічні проблеми в період реформування демократичного суспільства» Організатор: ПВНЗ Вид заходу:Конференція

День

(П'ятниця)

Деталі

Крайній термін подання матеріалів: 26.11.2015

Інформаційний лист: informaciyniy-lyst.doc

Веб-сторінка з вимогами: http://kidmu.com.ua/novyny-naukovo-doslidnoi-roboty/54-velmyshanovni-kolehy

Основні тематичні напрямки конференції:

1. Теоретико-методологічні аспекти реалізації норм матеріального права в умовах євроінтеграції.

2. Теоретико-правові проблеми процесуального законодавства під час демократизації суспільства.

3. Забезпечення гуманітарно-економічних прав та свобод людини й громадянина в період реформування демократичного суспільства.

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі: очна, заочна (для іногородніх учасників передбачено заочну участь у конференції).

Довідкова інформація для учасників конференції: Для участі в роботі конференції просимо надіслати на електронну адресу kidmu.nayka@gmail.com до 26 листопада 2015 року такі матеріали: – заявку учасника конференції; – електронний варіант доповіді; – відскановану копію платіжного доручення про перерахування організаційного внеску. Учасникам, які не мають наукового ступеня, слід обов’язково подати рекомендацію наукового керівника чи рецензію наукового співробітника, який має науковий ступінь за спеціальністю, що відповідає предмету дослідження, та/або витяг з протоколу засідання наукового відділу (кафедри) про рекомендацію до друку (відскановане зображення).

Організаційний внесок складає 100 грн. Особами, які мають науковий ступінь, організаційний внесок не сплачується. За отримання збірника в паперовому вигляді встановлена плата в розмірі 60 грн.

КООРДИНАТИ ОРГКОМІТЕТУ:

вул. Колгоспна, 73 м. Кіровоград, 25026, Україна ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» телефон для довідок: (0522) 27-46-40; (066) 650-07-87; (096) 491-08-95; факс. (0522) 34-99-01 Марчак Катерина Валеріївна тел.(095) 607-25-26 Е-mail: kidmu.nayka@gmail.com

Email оргкомітету: kidmu.nayka@gmail.com

X
X