Червень, 2018

21Чер10:0014:00Круглий стіл «Європейський вимір соціальної безпеки: інструменти, проблеми, практика» (Маріуполь) Організатор: Донецький державний університет управління (м. Маріуполь) Вид заходу:Конференція,Круглий стіл Вартість (оргвнесок тощо): Безоплатно Дедлайн: 20 червня 2018 р.

День

(Четвер) 10:00 - 14:00

Місце проведення

Маріуполь, Україна

Деталі

Запрошуємо до участі в роботі Круглого столу “Європейський вимір соціальної безпеки: інструменти, проблеми, практика”, який відбудеться 21 червня 2018 р. в м. Маріуполі (Донецька область), ДонДУУ, вул. Карпінського, 58.

За результатами роботи Круглого столу планується видання збірника тез та матеріалів, вручення сертифікатів її учасникам. Публікація тез у PDF-форматі – безоплатна. Дедлайн подання тез – 20 червня 2018 р.

Мета Круглого столу – обговорення проблем соціальної безпеки громадян в контексті національних інтересів та адаптації європейського досвіду з даного питання; презентація дослідницьких результатів роботи Кафедри Жана Моне у сфері вивчення європейської соціальної політики; дискусія щодо проектів соціальної безпеки у м. Маріуполі.

Тематичні напрями: 

1. Базові напрями діалогу Україна-ЄС на сучасному етапі: підтримка України у подоланні російської агресії та відновлення територіальної цілісності України; реалізація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, гуманітарна допомога ЄС постраждалим від війни та ВПО.

2. Досвід європейських країн у захисті життєвво важливих інтересів людини, суспільства та держави від зовнішніх та внутрішніх загроз.

3. Соціальна безпека як складова національної безпеки. Безпечне місто.

4. Взаємодія органів державної влади та громадськості у подоланні загроз соціальній безпеці.

5. Євроатлантична інтеграція України як чинник національної безпеки.

Вартість (оргвнесок тощо)

Безоплатно

E-mail організатора

andriynykyforenko@gmail.com

Дедлайн

20 червня 2018 р.

X
X