Травень, 2019

16Тра(Тра 16)10:0017(Тра 17)18:00Міжнародна наукова конференція "Українська термінологія і сучасність" Організатор: Інститут української мови НАН України Вид заходу:Конференція,Фаховий вісник

День

16 (Четвер) 10:00 - 17 (П'ятниця) 18:00

Місце проведення

Київ, Україна

Деталі

Шановні учасники!
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Українська термінологія і сучасність” 16-17 травня 2019 р.
У програмі конференції:
1. Пленарні засідання та робота секцій за такими тематичними блоками:
І. Теоретичне термінознавство – загальні питання термінології; термін у системно-структурній, функціональній та когнітивно-дискурсивній дослідницьких парадигмах; слов’янське термінознавство; історія українського термінознавства; галузеве термінознавство; термінологія природничих наук та медицини; науково-технічна термінологія; термінологія суспільних наук; міжгалузеві та міжкультурні виміри термінознавства.
ІІ. Прикладне термінознавство – теорія термінографії і практика укладання галузевих словників; термінологічні бази (банки) даних; термін і проблеми стандартизації; термін і міжмовні аспекти комунікації; термінологічні проблеми перекладу; фахова мова як мова спеціальності в умовах професійної освіти; культура фахової мови; методологія сучасного термінознавства.
2. Презентації наукових праць, довідникових і лексикографічних видань, навчальної та навчально-методичної літератури.
3. Круглий стіл для термінологів-початківців.
Доповіді у форматі статей будуть опубліковані в збірнику наукових праць “Термінологічний вісник”, який має статус фахового видання ДАК МОН України та входить до баз даних Google Scholar, Index Copernicus, World Cat.

Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму, подану в цій публікації. https://goo.gl/forms/9IEGVY9mfJZp11Yi1

E-mail організатора

terminology.conf@gmail.com

X
X