Березень, 2018

23Бер01:0011:00МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОНОМІКА МІСТА ТА УРБАНІСТИКА» Організатор: Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): Участь безкоштовна Дедлайн: 11.03.2018

День

(П'ятниця) 01:00 - 11:00

Місце проведення

Україна, м. Київ

Деталі

Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:
1. Економіка міста: складові, структура, драйвери розвитку.
2. Методологія сучасних досліджень міських процесів.
3. Управління ресурсами міста. Інфраструктура.
4. Соціальні мережі міста: аналіз становлення, технології візуалізації та підходи до просторового управління.
5. Економіка міста та smart-технології. Розвиток креативності міст.
6. Стратегії розвитку та глобальна конкурентоспроможність сучасних міських агломерацій.
7. Розвиток міст України в умовах децентралізації.
8. City-менеджер: модель фахівця та проблеми професійної підготовки.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.
Для участі в конференції до 11 березня 2017 року необхідно відправити тези доповіді та заявку на участь у конференції на електронну адресу: regionalistics@gmail.com (із обов’язковим зазначенням теми: «Місто-2018»);
Для електронної публікації тез доповідей прохання направити їх текст, оформлений відповідно до наведених нижче вимог, та заявку на участь у конференції на електронну адресу: regionalistics@gmail.com (із зазначенням теми: «Місто-2018»). У назві файлу необхідно вказати прізвище першого автора. Після отримання тез авторові буде надіслано повідомлення про отримання. Тези, які не відповідають вимогам, а також такі, що вислані пізніше зазначеного терміну, опубліковані не будуть. Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти публікацію наданих авторами матеріалів у разі їх невідповідності проблематиці конференції та неналежного оформлення.
До початку роботи конференції програма й усі надіслані матеріали (тези) учасників Інтернет-конференції будуть розміщені оргкомітетом в електронному форматі на сторінці Google Інституту регіоналістики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Обговорення матеріалів учасників конференції буде відбуватись у форматі онлайн-форуму спільноти Google «Економіка міста та урбаністика».
Для участі в форумі Інтернет-конференції учасникам необхідно приєднатися через власний профіль Google до онлайн-спільноти та розмістити на платформі свої коментарі до 21 березня 2018 року. Упродовж 23 березня 2018 року учасники матимуть змогу взяти участь в онлайн-обговоренні.
По завершенні Інтернет-конференції збірник тез буде розміщено в репозитарії ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та на офіційному сайті кафедри регіоналістики і туризму як електронне видання та розіслано учасникам у електронному форматі.

Вартість (оргвнесок тощо)

Участь безкоштовна

E-mail організатора

regionalistics@gmail.com

Дедлайн

11.03.2018

X
X