Квітень, 2016

20Кві МНПК «Фінансово-економічне та обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності» Організатор: м. Черкаси Вид заходу:Конференція

День

(Середа)

Деталі

Крайній термін подання матеріалів: 30.03.2016
Інформаційний лист: info_conference.doc
Інформація про конференцію (напрями, умови участі тощо):

Для участі в конференції необхідно до 01 квітня 2016 р. надіслати на адресу оргкомітету (роботи подані пізніше вказаного терміну у збірник не включаються, кошти не повертаються):
• заявку на участь у конференції;
• тези доповіді;
• копію документа про оплату організаційного внеску.

Заявку, тези доповіді та копію документа про оплату необхідно надіслати в електронному вигляді у форматі Microsoft Word (*.doc) на електронну адресу оргкомітету.

Розмір організаційного внеску (витрати на проведення конференції, друк тез, розсилку збірників):

  • очна участь – 150 грн.;
  • заочна участь – 100 грн.;
  • за умови заочної участі та отримання лише електронного примірника – 50 грн.

За результатами конференції будуть опубліковані збірники тез, які автори зможуть отримати під час проведення конференції. Заочні учасники отримують збірники поштою за вказаною адресою протягом двох тижнів з дня проведення конференції.

Усі учасники отримають сертифікат про участь у конференції.

Аспіранти та здобувачі, які братимуть участь у конференції (виступ на пленарному або сесійному засіданні) можуть отримати Акт впровадження результатів дисертаційного дослідження, за темою доповіді, у навчальний процес СУЕМ (форму акту необхідно попередньо узгодити).

За бажанням учасникам, що візьмуть участь у роботі конференції може бути надано Довідку про участь у науково-дослідній темі «Моделювання ефективності фінансово-господарської діяльності виробничих підприємств України в умовах обмеженості ресурсів».

Учасники конференції мають можливість опублікувати статтю у Науковому журналі «Вісник СУЕМ», що є фаховим виданням з економічних наук. Затверджено Наказом МОН України від 21.12.2015 р., № 1328.

З вимогами щодо змісту, порядку подання та оформлення наукових статей можна ознайомитись на сайті Східноєвропейського університету економіки і менеджменту за адресою: http://www.suem.edu.ua/uk/science/newsletter.

Email оргкомітету: konf.suem@gmail.com
X
X