Грудень, 2018

21Гру10:0018:00"Наукова Думка Ери Інформації: надбання, виклики, пріоритети" Міждисциплінарна науково-практична конференція Організатор: Nonfiction-видавництво порталу "Футуролог" Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): При реєстрації до 16.12.2018 р. - 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг, сплачується додатково у розмірі 10 грн, незалежно від строків реєстрації); При реєстрації з 17.12.2018 р. - 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг, сплачується додатково у розмірі 10 грн, незалежно від строків реєстрації); відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю - до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації). При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату - 35 грн. Дедлайн: 21 грудня 2018

День

(П'ятниця) 10:00 - 18:00

Місце проведення

м. Київ, Україна

Деталі

Nonfiction-видавництво Порталу “Футуролог” (http://futurolog.com.ua/publish/14) запрошує представників наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот взяти участь у Міждисциплінарній науково-практичній конференції “Наукова думка ери інформації: надбання, виклики, пріоритети” (21 грудня 2018 р).

Цивілізації з індустріальної ери прямують в інноваційну еру, яку одні вчені вже називають ерою інформації, інші – цифровою ерою, а хтось – епохою технологій (високих технологій, нанотехнологій, т.ін.). Єдине, що вже знаємо точно, – новий історичний етап розвитку людства буде пов’язаний з міксом і нагромадженням великих обсягів інформації (Big Data) і принципово новими технологіями, яких досі людство ще не знало… Стрімкий технологічний розвиток створює певний хаос, і людям стає все складніше розуміти, як жити правильно. Потрібні нові орієнтири для розвитку всього суспільства.
Цей захід ставить за мету виокремлення нової Наукової Думки для ери інформації від експертів різних сфер життя, бізнесу, науки, інформаційного суспільства. Воня узагальнить історичне надбання, яке вкрай важливо людству взяти з собою у майбутнє; відкриє можливість усвідомити виклики, з якими доведеться зіштовхнутися; визначити нові пріоритети.
Міждисциплінарні напрями конференції:
1. Технології (інформаційно-комунікаційні технології, нанотехнології, т.ін.)
2. Архітектура.
3. Агропромисловість і сільське господарство.
4. Астрономія і проблематика Космосу.
5. Біологія.
6. Ветеринарія.
7. Географія.
8. Геологія.
9. Журналістика.
10. Мистецтво.
11. Історія.
12. Культурологія.
13. Література.
14. Математика.
15. Медицина.
16. Освіта та педагогіка.
17. Право і юриспруденція.
18. Психологія.
19. Соціологія.
20. Технологічні процеси, апарати, техніка, роботизація, машинобудування.
21. Фармакологія.
22. Фізика.
23. Філологія.
24. Філософія.
25. Хімія і нові речовини.
26. Економіка (традиційна, цифрова, т.ін.).
27. Екологія і науки про Землю.
28. Енергетика та альтернативні джерела
29. Інший напрям, актуальний, з Вашої точки зору.

Формат участі в Конференції: дистанційний (окрім публікації тез і статей, за бажанням Авторів, передачено можливість відео-доповіді, приклади див. на Порталі).
Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі “Футуролог”. З вже опублікованими виданнями можна ознайомитися за посиланням –
http://futurolog.com.ua/publish/archive.phtml. Зокрема інформуємо Вас про нещодавній спеціальний випуск Збірника до Всесвітнього Дня Науки “Інженерія Майбутного” (http://futurolog.com.ua/publish/13 ).

Усім виданням Nonfiction-Видавництва “Футуролог” Книжковою Палатою України надається ISBN.

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська, російська.

 

Прийом матеріалів: до 21.12.2018 включно. При реєстрації участі до 16.12.2018 включно передбачено знижку ( http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ), а надсилати матеріали і сплатити внесок зі знижкою можна до 21.12.2018).
Випуск Збірника заплановано на 15.01.2019 р.
Організаційний внесок (див. http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml):
– при реєстрації до 16.12.2018 р. – 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок*;
– при реєстрації з 17.12.2018 р. – 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок*.
* – кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).
– відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю – до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації).
– При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату – 35 грн.
Завантажити Інформаційний Лист конференції можна за посиланням – http://futurolog.com.ua/publish/info(ua).pdf
Докладніше: див. сторінку Конференції:
http://futurolog.com.ua/publish/14

Вартість (оргвнесок тощо)

При реєстрації до 16.12.2018 р. – 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг, сплачується додатково у розмірі 10 грн, незалежно від строків реєстрації); При реєстрації з 17.12.2018 р. – 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок (кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг, сплачується додатково у розмірі 10 грн, незалежно від строків реєстрації); відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю – до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації). При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату – 35 грн.

E-mail організатора

info@futurolog.com.ua

Дедлайн

21 грудня 2018

X
X