Вересень, 2015

15Вер Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка». Випуск 2 (46) Організатор: Ужгородський національний університет Вид заходу:Фаховий вісник

День

(Вівторок)

Деталі

Ужгородський національний університет оголошує набір наукових статей до фахового наукового журналу «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка». Випуск 2 (46).

З 2000 року видання знаходиться у переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (Наказ Міністерства (МОН України) від 12.05.2015 р.). Видання розраховане не тільки на науковців, аспірантів, докторантів, але й на практиків, студентів та всіх, кого цікавлять проблеми розвитку економічної науки.

Для розгляду питання про публікацію статті у Науковому віснику Ужгородського національного університету (cерія «Економіка») необхідно до 15 вересня 2015 року надіслати на e-mail редакції журналу (visnyk-ekon@uzhnu.edu.ua) наступну інформацію:

  • наукову статтю;
  • авторську довідку;
  • відскановану рецензію доктора наук;
  • квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті (після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку).

Друковані примірники наукового журналу будуть надіслані за допомогою Нової Пошти (за рахунок отримувача) до 15 листопада 2015 року.

Адреса редакції: вул. Університетська, 14, кім. 405, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88017
Електронна пошта: visnyk-ekon@uzhnu.edu.ua
Офіційний сайт:  http://www.visnyk-ekon.uzhnu.edu.ua

Конт. тел.: +38(050)9509640 Валерія Олегівна Огородник

Ужгородський національний університет: http://www.uzhnu.edu.ua

Інформаційний лист.

X
X