Листопад, 2016

24Лис01:0011:00Теорія і практика впровадження компетентнісного підходу у підготовці вчителів технологій в умовах євроінтеграційних змін Організатор: Ізмаїльський державний гуманітарний університет Вид заходу:Конференція Вартість (оргвнесок тощо): 100 грн.

День

(Четвер) 01:00 - 11:00

Місце проведення

м.Ізмаїл, Україна

Деталі

Шановні колеги! Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Придунайський центр громадських ініціатив, факультет управління, адміністрування та інформаційної діяльності ІДГУ, кафедра технологічної і професійної освіти та загальнотехнічних дисциплін, Студентське наукове товариство ІДГУ запрошують Вас до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Теорія і практика впровадження компетентнісного підходу у підготовці вчителів технологій в умовах євроінтеграційних змін», яка відбудеться 24 листопада 2016 року

Мета конференції: Залучення науковців до обговорення актуальних проблем впровадження компетентнісного підходу у підготовці вчителів технологій в умовах євроінтеграційних змін.

До участі у конференції запрошуються: доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, вчителі шкіл, усі зацікавлені особи незалежно від місця навчання, роботи та проживання, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері технологічних наук.

Форма проведення: Інтернет-конференції Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська, румунська. Планується робота за напрямами: 1.Сучасні новації теорії компетентісного підходу в освіті. 2.Практика впровадження компетентісного підходу у вищій школі. 3.Упровадження компетентісного підходу у теорію та практику під час підготовки фахівців технологічної освіти. 4.Труднощі впровадження компетентісного підходу. 5.Новітні технології компетентісного підходу в освіті. 6.Молоді вчені: новітні погляди на технології компетентісного підходу в освіті

Вартість (оргвнесок тощо)

100 грн.

E-mail організатора

nauka_idgu@ukr.net

X
X