fbpx

ГЕРБЕРТ І. БЕРНС – ПОШУК «ДІАМАНТІВ» У РОЗУМАХ СТУДЕНТІВ

У США існують унікальні навчальні заклади – громадські коледжі. Один із найдавніших громадських коледжів був заснований 1901 року (Коледж Джульєт Джуніор, штат Іллінойс). У 1930-ті роки, в часи депресії, громадські коледжі започаткували навчально-професійні програми для надання кваліфікаційних навичок трудовим ресурсам. З роками ця потреба зростала, і тому загалом кількість громадських коледжів збільшувалася, хоча в деяких штатах є лише один громадський коледж – усе залежить від потреб у професійній підготовці робочої сили цього штату. Сьогодні у штаті Північна Кароліна є 58 громадських коледжів, які пропонують широкий спектр підготовки медичних, інженерних, гуманітарних та соціальних спеціалістів. Кількість студентів у громадському коледжі «Форсайс Тек» становить 7000–8000.

Кожен коледж та університет має власні процедури приймання студентів. У нашому коледжі «Форсайс Тек» практикуємо політику відкритих дверей – усі охочі можуть навчатися в коледжі. Для цього потрібно лише подати заяву (зараховуючи студентів, ми проводимо вступні іспити з єдиною метою – спрямувати студентів на правильний шлях до успіху). У коледжі навчаються студенти з нашого та з інших штатів, а також з-за кордону (33 студенти з 11 країн світу). Відділ рекрутингу відповідальний перед потенційними студентами за розкриття можливостей, які надає наш коледж. Практикуються декілька випробуваних та успішних методів залучення потенційних студентів, а саме:

• екскурсії для учнів середньої школи (віком 10–14 років) та учнів старших класів (9–12 класи) у навчальне містечко для ознайомлення з навчальною програмою;

• презентації на ярмарках та особливих громадських подіях;

• літній табір «Пункт призначення Форсайс Тек» спрямований на розвиток креативності через технології та мистецтво.

X
X