Програма «Горизонт Європа» – найбільша грантова програма Європейського Союзу, яка підтримує інновації та творчі розробки талановитих і здібних науковців із держав Європейського Союзу та асоційованих країн. Інформацію про відкриті конкурси програми за різними напрямками можна знайти на спеціальному порталі Funding and Tenders Opportunities. У цій статті ознайомимо з вимогами конкурсу, переліком результатів, які мають бути досягнуті, щоб проєкт отримав фінансування, …
ДЕТАЛЬНІШЕНовини
Переконаний, що після війни має бути перезавантаження відносин з Україною у сфері науки
Максим Коваленко – відомий у світі український науковець, постійний професор і очільник групи, яка досліджує функціональні неорганічні матеріали у Лабораторії неорганічної хімії в університеті в Цюриху, заступник редактора журналу «Хімія матеріалів». Вивчав хімію в Чернівецькому національному університеті, а потім продовжив навчання в Університеті ім. Йоганна Кеплера м. Лінц (Австрія). Згодом вступив до докторантури Чиказького університету, де перебував до переходу в …
ДЕТАЛЬНІШЕЖурнал «Наша перспектива» №35, 2021 р.
Шановні читачі! У тридцять п’ятому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» вас чекає зустріч з учасниками ініціативної групи «Першого грудня» в інтерв’ю, які вони давали для журналу з 2014 року (сьогодні важливо згадати їх виважене слово та громадянську позицію), а також продовження статті В. Абліцова про Український нобелівський рух. У цьому номері: НОБЕЛІВСЬКИЙ РУХ: ОПТИМІСТИЧНА ДИНАМІКА Продовження статті про Український нобелівський …
ДЕТАЛЬНІШЕЖурнал «Наша перспектива» №34, 2020 р.
Шановні читачі! У тридцять четвертому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» ви знайдете цікаві інтерв’ю та статті, а також іншу корисну інформацію. У цьому номері: АНДРЮС ПУКСАС: «ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ЛИТВИ НЕМОЖЛИВО НЕ ПОМІТИТИ» Інтерв’ю з доктором юридичних наук, керівником служби права і державних закупівель в університеті імені Миколаса Ремериса (Вільнюс, Литва), членом Союзу молодих учених Литви Андрюсом Пуксасом. ФАРУК АЛЛОШ: …
ДЕТАЛЬНІШЕЖурнал «Наша перспектива» №33, 2020 р.
Шановні читачі! У тридцять третьому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» ви знайдете цікаві статті, а також іншу корисну інформацію. У Цьому НОМЕРІ: НОБЕЛІВСЬКИЙ РУХ: РЕАЛІСТИ МИ ЧИ РОМАНТИКИ? Стаття відомого українського журналіста Віталія Абліцова, у якій він досліджує Український нобелівський рух у ХХ–ХХІ століттях, зокрема знайомить нас з цікавими фактами про життя і досягнення лауреатів Нобелівської премії, які є вихідцями …
ДЕТАЛЬНІШЕЖурнал «Наша перспектива» №32, 2019 р.
Шановні читачі! У тридцять другому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» ви знайдете цікаві інтерв’ю та статті, а також іншу корисну інформацію. У ЦЬОМУ НОМЕРІ: ТАРАС КИЦМЕЙ: «МІСІЯ КОЖНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ВІДКРИТИ ДОРОГУ В ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ» Інтерв’ю з одним із засновників корпорації SoftServe, членом ради директорів компанії, заслуженим економістом України, науковцем і громадським діячем Тарасом Кицмеєм. МАНЛИВИЙ СВІТ БЛУКАЮЧИХ ЗІРОК …
ДЕТАЛЬНІШЕЗапрошуємо школярів Львова до участі в творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»
Багато школярів (зокрема учасників трьох попередніх наших ініціатив) висловили свою гідну поваги громадянську позицію – не зупинятись на півшляху, а й далі робити добрі справи і зміцнювати Україну щодня своїми вчинками самостійно чи в команді однодумців. Тому всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» та ГО «Світ важливих ініціатив» в цей нелегкий, але героїчний для українського народу час започатковують у вересні 2022 …
ДЕТАЛЬНІШЕ«ДЕТОКС» – книжкова новинка від «Дня»!
Це видання адресоване передовсім тим читачам, кому набрид нав’язаний нам образ «жертви». Тим, хто прагне вдосконалити та зміцнити українську «систему координат» в розбурханому, глобалістичному світі. Коли своє недооцінюється, власна історія спрощується, принижується або взагалі ігнорується, то така «система координат» є хибною. Конче необхідною є детоксикація (очищення від отрути, звідси скорочена назва книги). Друзі, запрошуємо вас на презентацію! Нову книгу з …
ДЕТАЛЬНІШЕВітаю з 30-ою річницею Незалежності України!
24 серпня – дорога для кожного українця дата, яка щороку нагадує – ми є одною загальноукраїнською родиною, яка творить власне майбутнє, де кожен громадянин, що шанує закони, мову, традиції українського народу, має почуватися захищено та безпечно, творячи український світ, у якому свобода, національні інтереси, честь і гідність – понад усе. Нехай це свято спонукає задуматися кожного з нас про власний …
ДЕТАЛЬНІШЕРада молодих учених при МОН закликає наукову спільноту дбати про доброчесність в науці
З огляду на останні скандали, пов’язані із захистом дисертацій в Україні, молоді науковці занепокоєні деморалізацією професії вченого. РМУ при МОН до Дня науки провела круглий стіл спільно з європейськими партнерами щодо проблем доброчесності під час захисту дисертацій. Організатор – Ольга Романенко, член президії РМУ при МОН. «Я захищала дисертацію в Україні без хабарів, і ми не можемо допустити, щоб усіх науковців вважали …
ДЕТАЛЬНІШЕ