Курси “M.E.DOC IS”

НАШІ ПАРТНЕРИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ

З ВИВЧЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ «M.E.DOC IS»

Запрошуємо студентів спеціальності «Облік і аудит» та інших економічних спеціальностей, викладачів, бухгалтерів та керівників підприємств пройти курси з вивчення програми «M.E.DOC IS» із використанням технологій дистанційного навчання.

Унікальність! Доступність! Зручність! Якість! Сертифікація від корпорації “Інтелект-Сервіс” – розробника програми “M.E.Doc IS“!

Ці курси дозволяють набути навички професійного володіння найбільш поширеною програмою для подання звітності та документообігу «M.E.Doc IS».

5 ОСНОВНИХ ПРИЧИН ОБРАТИ КУРСИ:

«M.E.DOC IS» – ЛІДЕР РИНКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ ТА ДОКУМЕНТООБІГУ

Комп’ютерна програма «M.E.Doc IS» (My Electronic Document International Standard) – програма для роботи з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це рішення для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування, що дозволяє обмінюватися документами з державними органами (звітність) та контрагентами (податкові накладні, розрахунки коригувань, акти, рахунки тощо). «M.E.Doc IS» підтримує експорт/імпорт з будь-якими програмами для бухгалтерського обліку та має найширший у країні перелік функцій.

Програма складається з низки модулів, кожен з яких покликаний вирішувати специфічні завдання електронного документообігу:

Модуль «Звітність» – подача всіх видів звітності в усі контролюючі органи.

Модуль «Електронний документообіг»  –  реєстрація податкових накладних в ЄРПН та обмін первинними документами з контрагентами.

Модуль «Зарплата» – розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників, облік і управління персоналом.

Модуль «Корпорація» – консолідація звітності підприємств з розгалуженою структурою.

Модуль «Банківські рахунки» – автоматизація повідомлень про відкриття або закриття рахунків.

Можливості програми «M.Е.Doc IS»

Основні переваги курсів вивчення програми «M.Е.Doc IS»

НАШІ КУРСИ З ВИВЧЕННЯ ПРОГРАМИ «M.E.DОС IS» ДЛЯ ТИХ, ХТО:

 • бажає оволодіти «мовою бізнесу»;
 • бачить себе на посаді податківця, бухгалтера, фінансиста, економіста, банкіра, контролера, аудитора, аналітика, менеджера, керівника;
 • збирається стати бухгалтером, але ще немає достатніх практичних навиків;
 • працює бухгалтером, але хоче підвищити кваліфікацію;
 • раніше працював, а зараз вирішив відновити свої знання з бухгалтерського обліку та податкових розрахунків.

НАШІ КУРСИ З ВИВЧЕННЯ ПРОГРАМИ «M.E.DOC IS» ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ:

 • студент, якому необхідно зрозуміти процес формування обліково-аналітичного забезпечення менеджменту в сучасному інформаційному середовищі;
 • фінансист, економіст, податківець, програміст чи юрист і не знаєте в достатній мірі бухгалтерського обліку та податкових розрахунків;
 • підприємець чи менеджер, що бажає підвищити ефективність управління за рахунок усвідомленого розуміння принципів формування та змістовного наповнення інформаційної системи підприємства в сучасних умовах господарювання.

Загальна характеристика курсів дистанційного навчання комп’ютерної програми «M.Е.Doc IS»

Структура курсу «M.E.Doc IS»:
Методика навчання «M.E.Doc IS»:

Сертифікаційне тестування «M.E.Doc IS»:

Етапи курсів «M.E.Doc IS»:

Набір на навчання у вересні триває до 15.09.2015 р. включно.

На інші місяці – до кінця попереднього місяця.

Тривалість дистанційного навчання  –  10 календарних днів. 

Вартість навчання – 307  грн.

ВАЖЛИВО! БОНУС ДЛЯ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ “НАША ПЕРСПЕКТИВА”

Слухачі курсів, які замовлять їх через сайт журналу “Наша перспектива” (зареєструйтесь, заповнивши наведену нижче заявку) – безкоштовно отримають онлайн-доступ до всіх номерів журналу «Наша перспектива», які вийшли до місяця проходження навчання на курсах, а слухачі які дадуть всі правильні відповіді під час сертифікаційного тестування – додатково зможуть протягом 2015-2016р. взяти безкоштовну участь в науково-практичних та інших заходах, в яких журнал виступатиме як співорганізатор.  

Важливо! Для участі у бонусній програмі журналу “Наша перспектива” перед заповненням заявки зареєструйтесь на сайті журналу, а у формі, під час онлайн-реєстрації, вкажіть Ваш логін читача.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ОПЛАТА ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ

1. Онлайн-реєстрація слухача курсів «M.E.Doc IS»

Після опрацювання заявки на е-мейл, вказаний при реєстрації надійдуть платіжні документи (рахунок-фактура). Після оплати вартості навчання відскануйте квитанцію про оплату та надішліть її нам з використанням наступної форми або на е-мейл: info@perspektyva.in.ua:

2. Форма для надсилання квитанції про оплату курсів «M.E.Doc IS»

ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ СЛУХАЧА КУРСІВ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОПЛАТИ

 1. Зазвичай навчання починається з 1 числа місяця, наступного за місяцем, в якому здійснена оплата курсів. Однак у вересні, зважаючи на початок навчального року, застосовуємо інші терміни навчання.
 2. Після опрацювання Ваших реєстраційних даних, на вказаний при реєстрації е-mail прийде адреса електронного ресурсу (сайту), на якому буде проводитися навчання та на якому потрібно зареєструватись.
 3. 1 числа місяця, наступного за місяцем, в якому здійснена оплата за курси на Вашу електронну пошту, вказану в заявці, надійде пароль для доступу до курсу з вивчення комп’ютерної програми «M.E.Doc IS». Використовуючи пароль, входите на курси з вивчення комп’ютерної програми «M.E.Doc IS» і навчаємось.
 4. До 10 числа Вам необхідно позитивно скласти тести до всіх тем – це є умовою доступу до сертифікаційного тестування. (Примітка: у вересні терміни інші – в зв’язку з початком навчального року).
 5. 11 числа здаємо сертифікаційне тестування (якщо з першої спроби не здали, то використовуємо другу спробу, яка буде 12 числа; якщо ж і друга спроба невдала – то сплачуємо 50 грн. за наступну спробу, яка буде уже наступного місяця (11 числа) і ще раз здаємо сертифікаційне тестування). (Примітка: у вересні терміни інші – в зв’язку з початком навчального року).
 6. З 26 числа – по останній день місяця отримуємо сертифікат у нас, після уточнення електронною поштою дати і місця його вручення.

За докладнішою інформацією пишіть на e-mail: info@perspektyva.in.ua