fbpx

Придбання

Придбання друкованої версії журналу “Наша перспектива”
Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» можна придбати у м. Львові в таких книжкових магазинах:

  • книгарня Наукового товариства ім. Т.Г. Шевченка (пр. Т. Шевченка, 6);
  • «Українська книгарня» (пр. Т. Шевченка,  8);
  • книгарня «Глобус» (пл. Галицька, 12).

Також є можливість придбання науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» в Києві, Ірпені, Вінниці, Рівному, Чернівцях, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України. З питань придбання в цих містах звертайтесь до головного редактора журналу (E-mail: fregatlviv@ukr.net).

Друкований примірник журналу надсилається через відділення Нової пошти (відділення вказується покупцем при замовленні конкретного номера і оплачується вартість доставки покупцем при отримані журналу). Вартість друкованого примірника – 80 грн. Її оплачує покупець на банківський рахунок ФОП, який здійснює поліграфічний друк журналу, перед надсиланням журналу поштою.

Оплата за онлайн-доступ до електронної версії журналу «Наша перспектива»
Для оплати за онлайн-доступ до журналу з використанням системи електронних платежів необхідно спочатку зареєструватись на сайті журналу «Наша перспектива» та авторизуватись на ньому (зайти під своїм логіном). Після цього в меню «Номери журналу» оберіть номер журналу, онлайн-доступ до якого хочете оплатити, і з використанням електронних платіжних систем проведіть оплату.

Оплата за онлайн-доступ чи надання безповоротної благодійної фінансової допомоги здійснюється зокрема з допомогою платіжних карток за реквізитами, що з‘являються після натискання відповідних кнопок з вартістю номера чи “Допомога журналу”.

Номери журналу за 2014-2018 р. знаходяться у вільному безкоштовному доступі на сайті журналу з метою ознайомлення покупців.

Для читачів та меценатів, які нададуть безповоротну фінансову допомогу на видання науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» у розмірі 200 грн чи більше, в знак вдячності буде відкрито онлайн-доступ до всіх номерів за 2019-2020 рр (для цього надішліть системному адміністратору логін під яким Ви зареєстровані на сайті журналу та інформацію про надання вищезазначеної допомоги).

Приготуйте скановане зображення квитанції про оплату та заповніть наступну форму:

РЕЄСТРАЦІЯ КУПІВЛІ ЖУРНАЛУ 'НАША ПЕРСПЕКТИВА'
CAPTCHA image

This helps us prevent spam, thank you.

Адміністрація опрацює Ваш запит та надасть доступ до обраних номерів журналу, про що Ви будете повідомлені по е-mail. З питань доступу до електронних версій звертайтесь до адміністратора Кулиняка Юрія Івановича (E-mail: admin.perspektyva@ukr.net)

Передплата друкованого журналу “Наша перспектива”
Щодо передплати друкованої версії журналу звертайтесь до Мельник Наталії Володимирівни (E-mail: m-natalja@ukr.net).

Угода з користувачем (покупцем онлайн-доступу до номеру журналу)

При оплаті за онлайн-доступ до номера журналу (онлайн-доступ чинний до дати, яка настане раніше – дати завершення роботи вебсайту або ж завершення трирічного терміну від моменту придбання онлайн-доступу) покупець (читач) отримує можливість переглядати відповідні номери журналу з особистих ПК, планшетів, смартфонів (але не більше трьох), заходячи на сайт журналу під своїм логіном і паролем. Покупець (читач) зобов’язується не передавати свої логін і пароль іншим особистостям, оприлюднювати їх в будь-який спосіб.

Читач зобов’язується не копіювати матеріали журналу і поширювати їх будь-яким чином без письмової згоди редакції, але може поширювати інформацію про певні статті чи матеріали, використовуючи facebook-сторінку журналу „Наша перспектива”. Під час технічних налагоджень на сайті, форсмажорних обставин (в т.ч. кібератак) покупці (читачі) не зможуть в повній мірі користуватись матеріалами сайту. В разі проблем з онлайн-доступом до певного номера – зразу повідомляйте системному адміністратору сайту для усунення причин. Обмін чи повернення друкованих номерів журналу та онлайн-доступів не здійснюється з огляду на специфіку товару та послуги.

X
X