fbpx

Журнал «Наша перспектива» №32, 2019 р.

Шановні читачі! У тридцять другому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» ви знайдете цікаві інтерв’ю та статті, а також іншу корисну інформацію. 

У ЦЬОМУ НОМЕРІ:

 ТАРАС КИЦМЕЙ: «МІСІЯ КОЖНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ВІДКРИТИ ДОРОГУ В ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ»

Інтерв’ю з одним із засновників корпорації SoftServe, членом ради директорів компанії, заслуженим економістом України, науковцем і громадським діячем Тарасом Кицмеєм.

 МАНЛИВИЙ СВІТ БЛУКАЮЧИХ ЗІРОК

Нотатки відомого українського журналіста Віталія Абліцова про творчість та життєписи «блукаючих зірок» – митців-емігрантів, в яких також йдеться і про культурологічні проблеми, і політичні, адже еміграція – це часто наслідок зіткнення непримиренних ідеологій, протилежних світосприйнять.

 ДОСВІД АКАДЕМІЧНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ФЕДЕРАЛЬНОЇ ВИЩОЇ ТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ М. ЦЮРИХА

Актуальним завданням сьогодні залишається напрацювання власних підходів, методів і моделей провадження академічного підприємництва в Україні, що враховуватиме вітчизняну специфіку та глобальні тренди інноваційного поступу. Тому у статті автор досліджує моделі трансферу технологій з університетів у бізнес-середовище на прикладі Федеральної вищої технічної школи м. Цюриха.

КОНКУРС ПРОЄКТІВ МОЛОДИХ УЧЕНИХ: ДОСВІД ЕКСПЕРТИЗИ І ПОРАДИ УЧАСНИКАМ

Важливим результатом конкурсу проєктів молодих учених є напрацювання досвіду проєктної роботи в наукової молоді, формування дослідницьких груп для вирішення актуальних і суспільно значущих питань, формування молодої творчої наукової спільноти. Автори статті наводять рекомендації, що можуть стати корисними молодим науковцям, які хочуть взяти участь у конкурсі МОН України як претенденти на здобуття фінансування для виконання НДР чи як експерти.

МАЙБУТНЄ ОСВІТИ І НАУКИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРОСТОРІ: ВИКЛИКИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

В умовах євроатлантичної інтеграції молоді вчені України стикаються з різними змінами у своїй професійній діяльності. Комунікація з колегами з розвинутих країн світу та оцінка ефективності зарубіжних реформ спонукають виробити власні стратегії щодо розвитку науки й освіти в Україні. В інтерв’ю молоді вчені з різних країн світу відповідають на актуальні для науковців питання.

 ГАРЕТ О’НІЛЛ: «ЗРОБІТЬ, ЩОБ ВАШ ГОЛОС ПОЧУЛИ»

Інтерв’ю з дослідником у сфері лінгвістики з Лейденського університету (Нідерланди), Президентом Європейської ради докторантів та молодих учених (Eurodoc) у 2017-2019 рр. Гаретом О’ніллом.

 ФРАГМЕНТИ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО МОЛОДІ

За нещодавніми соціологічними опитуваннями, більшість молодих українців найважливішою цінністю свого життя вважає свободу. Це й не дивно, адже справжня свобода дає нам можливість засвідчити власну гідність, здійснювати свої благородні прагнення і цілі, робить нас здатними почуватися вільними від будь-якого поневолення, щоб жити в правді і творити красу та добро…

СИЛА НАШИХ ЕМОЦІЙ

Емоції – невід’ємна частина нас самих. Уже від самого народження дитина вчиться розрізняти емоції, адже тільки вони є для неї своєрідною комунікацією з навколишнім світом. Емоції є двигуном нашого життя, адже вони можуть як наповнювати його щастям, так і руйнувати.

 ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ – «РОЗВИТОК ЕКОКУЛЬТУРИ: ВІД ОСОБИСТОСТІ ДО СУСПІЛЬСТВА»

У вересні-грудні 2018 року командою всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» реалізовано екологічний проєкт для школярів «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства». Реалізація проєкту передбачала виховання свідомого ставлення дітей до збереження чистоти довкілля та цікаве навчання школярів правил роздільного сортування твердих побутових відходів і постійне його практикування в школі, вдома та за їх межами.

З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

X
X