fbpx

Реєстрація на творчий конкурс

Анкети для реєстрації учасників творчого конкурсу в межах соціального проекту для школярів Львова „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!” (для кожної категорії творчого конкурсу необхідно заповнити окрему анкету).

Увага!

З переліком шкіл Львова, які з 3.09.2019 р. по 11.10.2019 року подали добровільні заявки на участь в соціальному проекті для школярів, Ви можете ознайомитись на фейсбук-сторінці проекту після 15.10.2019 р. або написавши нам листа на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Якщо школа Львова реєструється у соціальному проекті, вона повинна представити на конкурс хоча б по одній конкурсній роботі в кожній з восьми категорій, а також сформувати одну команду для змагання у форматі „Що? Де? Коли?”.

Адміністрація та вчителі шкіл Львова, що добровільно вирішили брати участь в соціальному проекті, мають допомогти школярам шостих класів сформувати одну команду з 6 учнів, яка представлятиме школу на змаганні у форматі „Що? Де? Коли?”, забезпечити їх підготовку і приїзд у визначений час на змагання в Tech StartUp School (вул. Академіка Колесси, 2), організувати збір оригіналів листівок та екосувенірів для передачі на оцифрування команді творчого проекту, допомагати школярам-конкурсантам в заповненні реєстраційних форм учасника творчого конкурсу, інформувати учнів про технічні вимоги до оформлення конкурсних робіт і терміни їх подання, період інтернет-голосування за конкурсні роботи тощо.

Категорії 1–5 є індивідуальними для виконання. В категорії 6 беруть участь команди з декількох школярів (від двох і більше – виходячи з доцільності визначеної самими школярами), а в 7 та 8 – команди від декількох школярів до майже цілого класу.

Увага! Один школяр (команда) може надсилати тільки одну конкурсну роботу в кожну із восьми категорій (тобто може по одній роботі надсилати навіть в усі категорії творчого конкурсу!).


X
X