fbpx

Гостьова книга

«Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива», на мою думку, висвітлює найактуальніші проблемні питання інтелектуального життя нашої країни, на його сторінках триває дискусія про нові тенденції та законопроекти в галузі освіти і науки, які для всіх нас будуть мати вирішальне значення вже в найближчому майбутньому. Важливою рисою журналу є те, що його автори – молоді науковці, переважно члени рад молодих вчених ВНЗ/НДІ, а тому видання є одне з небагатьох, в яких молоді вчені можуть вільно висловлювати свої думки та отримати відгук на своє бачення того чи іншого питання. Незважаючи на те, що журнал є порівняно молодим, інтерес до нього з боку наукової громадськості постійно зростає. І це закономірно, оскільки аналітичний підхід до подання матеріалів забезпечує можливість розгляду актуальних питань освітньої та наукової сфери у контексті світового досвіду, а без цього неможливо уявити створення ефективної вітчизняної системи освіти. Я бажаю журналу довгих років та дедалі більшої кількості читачів і прихильників!»

З повагою, голова РМВ Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара Віталій Пальчиков

«Від щирого серця вітаю редакційну колегію з річницею видання науково-аналітичного журналу «Наша перспектива». Ваша праця є надзвичайно цінною для молодих науковців України. Обмін досвідом, слушні поради, настанови визнаних учених та відверті думки молодих науковців – все це формує базис для розвитку та популяризації науки серед молоді. І саме тому журнал «Наша перспектива» є найкращим молодіжним науково-аналітичним виданням України.»

З повагою, голова РМВ Національного університету ДПС України Юрій Мискін

«Журнал «Наша перспектива» – це результат праці колективу креативних, ініціативних, ерудованих людей, які небайдужі до розвитку вітчизняної молодої науки. За невеликий проміжок часу редакції вдалось об’єднати фахівців з усіх куточків України не лише задля обговорення найактуальніших питань і проблем у науковій сфері, а й для обміну досвідом, розширення меж пізнання і світогляду кожного науковця – і того, що лише розпочинає свій шлях, і того, який має вже досить вагомі наукові здобутки. У цей непростий та неспокійний для нашої держави час вихід кожного номера журналу здатний надихнути на нелегку, але цікаву працю, і підтримувати науковий вогник, вказуючи на приклади енергійних людей, які творять історію вітчизняної науки.»

З повагою, голова РМВ Національного університету водного господарства і природокористування Олена Дорошенко

«Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» дає можливість молодим науковцям висловити власне бачення процесів у науці та освіті. Завдяки журналу формуються нові погляди у громадсько-політичному та освітньо-науковому житті науково-педагогічних працівників.»

З повагою, голова РМВ Інституту регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН УКраїни Андрій Пелехатий

«Шановна редакційна колегія журналу «Наша перспектива», щиро вітаю Вас із виходом ювілейного номеру! Саме зі сторінок вашого журналу можна почерпнути дуже багато цікавої та корисної інформації про науково-культурне життя України і світу. Публікація аналітичних статей, інтерв’ю із провідними вітчизняними та іноземними вченими, публіцистами та державними діячами у сфері науки та культури, інформація про історичні постаті, їх досвід, поради молодим ученим і викладачам, а також безліч нових пізнавальних матеріалів культурно-історичної тематики відкривають нові погляди та надбання у науковому просторі та значно розширюють світогляд читача.
Бажаю вам подальших творчих звершень, залучення нових читачів, наснаги та натхнення у роботі!»

З повагою, голова РМВ Харківського національного економічного університету Любов Чаговець

«Багато було сказано про необхідність співпраці між Радами молодих вчених України, але реально масштабно це вдалося зробити лише на сторінках науково-аналітичного журналу «Наша перспектива». Сподіваюся, що найближчим часом друкований примірник цього журналу буде передплачений і надходитиме на кожну кафедру та у кожен відділ вишів і НДІ України та зарубіжжя, де є молоді науковці.»

З повагою, голова РМВ Сумського національного аграрного університету Юрій Данько

«Науковці Ради молодих вчених Дніпропетровської області вітають науково-аналітичний журнал для молодих вчених «Наша перспектива» з першим роком виходу у світ. Ваше видання єдине в Україні, яке не тільки приділяє увагу комплексному розвитку особистості наукових та науково-педагогічних працівників, інформує про найважливіші події в науковому житті країни, а й містить поради молодим науковцям та широко висвітлює діяльність рад молодих вчених, їх проблеми та перспективи розвитку.
Бажаємо творчій команді, на чолі з головним редактором Володимиром Чубаєм, збільшення кількості постійних читачів та сторінок щомісячного журналу, оскільки він – дієвий помічник молодим науковцям та майданчик для обміну досвідом та думками. Сподіваємося на подальшу підтримку Вами молодого покоління талановитих вчених та плідну співпрацю з ними.»

З повагою Рада молодих вчених Дніпропетровської області

«Від щирого серця вітаю з Першим роком, який, сподіваюсь, приніс радощі від значних зусиль і праці, що були прикладені для отримання такого великого результату. Дійсно класне видання! Бажаю подальшого процвітання, успіхів, більшої й ще більшої аудиторії читачів! Зі святом!»

З повагою, голова РМВ Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України Олександр Лайко

X
X