fbpx

Журнал «Наша перспектива» №33, 2020 р.

Шановні читачі! У тридцять третьому номері науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» ви знайдете цікаві статті, а також іншу корисну інформацію. 

У Цьому НОМЕРІ:

НОБЕЛІВСЬКИЙ РУХ: РЕАЛІСТИ МИ ЧИ РОМАНТИКИ?

Стаття відомого українського журналіста Віталія Абліцова, у якій він досліджує Український нобелівський рух у ХХ–ХХІ століттях, зокрема знайомить нас з цікавими фактами про життя і досягнення лауреатів Нобелівської премії, які є вихідцями з українських родин чи українських етнічних територій.

МІФИ МОСКОВІЇ

Стаття українського публіциста, дослідника історії, автора бестселерів «Країна Моксель або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь» Володимира Білінського про міфи, які московити вигадали про себе.

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Майдан став моделлю майбутнього суспільства і водночас школою для кожного свідомого українця. В основі Майдану – Людина, гідність і права якої були зневажені. І саме палка Віра стала його фундаментом. Майдан сколихнув світ, показав, якою ми є сильною нацією, став особистим барометром кожного українця, навчив багато, а головне – ЖИТИ СЕРЦЕМ!!!

ФРАГМЕНТИ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА

Якщо з нами Бог, то хто зможе нас залякати, забрати чи поневолити нашу волю до захисту нашої держави і народу, до істинної справедливості, гідності та свободи? …

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ – «ЕКОЛОГІЯ СВІДОМОСТІ: ПРОТИДІЙ БАЙДУЖОСТІ, ЯКА РУЙНУЄ СВІТ!»

У вересні-грудні 2019 року команда всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» реалізовувала соціальний проєкт для школярів «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!». Проєкт дав змогу дітям вийти із зони власного комфорту та осмислити, як небайдужість і активна громадянська позиція роблять світ кращим, як добрі справи і співчуття, наполегливість і старанність, чуйність і доброта, гармонійність розвитку і професіоналізм, відповідальність і вчасна дієвість змінюють нас і наше життя, роблячи нас щасливішими і захищаючи майбутнє українського народу.

З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

X
X