fbpx

Читачам журналу!

«НАША ПЕРСПЕКТИВА» — науково-аналітичне видання, яке висвітлює проблеми функціонування і шляхи вдосконалення системи освіти і науки України, питання комплексного та гармонійного розвитку особистості науковця і педагога, а також культурно-історичні, економічні та інші аспекти розвитку української держави.

Читачі можуть оплатити за онлайн-доступ до номерів науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» на його сайті або ж придбати друковану версію журналу.

Постійні читачі (які оплатили онлайн-доступ на інтернет-сайті хоча б до 3 номерів журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА або придбали їх у друкованому вигляді) зможуть висловити свої думки щодо актуальних і гострих питань зі сфери освіти і науки на сторінках нашого видання у рубриках «Круглий стіл» та «Наукова дискусія». Для цього необхідно надіслати на електрону пошту журналу відомості про себе (П.І.П., науковий ступінь, вчене звання, посада, місце праці, місто, а також адресу електронної пошти і номер телефону для оперативного зв’язку) і редакція під час підготовки відповідних номерів журналу зв’яжеться з Вами.

Серед читачів, які передплатять доступ до 12 номерів журналу чи придбають їх у друкованому вигляді, або які нададуть безповоротну фінансову допомогу у розмірі не менше 120 грн., в кінці року відбуватиметься розіграш – цікавих книг, можливостей безкоштовного опублікування статі у науковому фаховому виданні та безоплатної участі в міжнародній науково-практичній конференції тощо. Для цього необхідно надіслати на електрону пошту журналу відскановані відповідні підтверджуючі документи та  відомості про себе.

Ваші питання і пропозиції надсилайте на електронну пошту журналу –  nasha.perspektyva@gmail.com або використовуйте на інтернет-сайті журналу форму «Зворотний зв’язок».

Творімо УКРАЇНСЬКУ перспективу разом!

З повагою, редакція журналу 

X
X