fbpx

Для авторів cтатей!

Запрошуємо до співпраці авторів cтатей – молодих вчених вищих навчальних закладів та структур Національної академії наук України, інші категорії молоді, педагогічних, наукових та науково-педагогічних працівників системи освіти і науки України незалежно від віку, наукових працівників підприємств, працівників органів державної влади і місцевого самоврядування, які дотичні до різних аспектів функціонування та розвитку системи освіти і науки, а також інших громадян України, які цікавляться наукою, питаннями комплексного та гармонійного розвитку особистості та суспільства, культурно-історичними, економічними та іншими аспектами розвитку української держави тощо.

Умови подання матеріалів

Теми статей автори обирають самостійно в межах рубрик журналу, однак попередньо їх узгоджують з головним редактором (щоб не було дублювання тем тощо). Статті мають бути актуальними та авторськими (не містити плагіату), цікавими та корисними для практичного використання чи створення певних концепцій розвитку та ін. У разі потреби мають бути подані джерела інформації та література, наведенні дані повинні бути достовірні, статті не мають містити політичної агітації, а лише професійний виклад власних обґрунтованих думок, вітчизняного та зарубіжного досвіду тощо.

Технічні вимоги до статті: обсяг 2-4 повні сторінки, 12 шрифт, міжрядковий інтервал – 1, абзацний відступ – 1 см, поля – 2 см із всіх боків, шрифт Times New Roman, файл повинен бути створений у програмі Word MS Office (з розширенням .doc). Крім того необхідно надіслати фотографію 3х4 (файл з розширенням .jpeg або .jpg) і своє життєве кредо або улюблений вислів (з вказанням автора).

Рисунки, що використовуються в матеріалах необхідно подавати окремими файла (файл з розширенням .jpeg або .jpg) та резолюцією 300dpi.

Не відповідність статті тематиці рубрик журналу, недостатність рівня якості статті або наявність інших вагомих причин – призводить до відмови в опублікуванні її в науково-аналітичному журналі «НАША ПЕРСПЕКТИВА».

З додатковими питаннями звертайтесь до головного редактора журналу

З повагою, редакція журналу

X
X