fbpx

Газета «День» презентує нову книгу!

Книга «День вдячності» — це повернення історії України у загальноєвропейський та світовий контекст. А мостом для цього об’єднання є наша вдячність усім тим, хто сприяв розвитку нашої держави в усі часи, бачив її на мапі світу і простягнув руку навіть тоді, коли були найтяжчі періоди, прориваючи блокаду мовчання.

В цій книзі ми звертаємо погляд на іноземців, як всесвітньо відомих, так і майже незнаних, на тих, хто в різні часи бачили місце й неповторність України в світі, боронили її свободу, добре ім’я, допомагали їй ідентифікувати себе, рятували життя людей. «День вдячності» — не просто книга, а початок повернення до гуманістичної, цивілізованої системи координат, отже, морального одужання. Вся наша нація мала б молитовно підносити цим людям своє «дякую». Ми назвемо вам їх імена.

Хто з іноземців написав першу наукову працю з історії України, який мандрівник був «промоутером» України на Заході, вчинки якого норвежця врятували мільйони життів українців під час голоду — імена цих та багатьох інших наших історичних союзників вам відкриє «День вдячності».

X
X