fbpx

Журнал «Наша перспектива» №1(1) / 2014

1 жовтня у продажу з’явився перший номер науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» — видання, яке висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості молодого науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

У Вас є можливість придбати нові номери науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» у друкованому вигляді або оплатити за доступ для перегляду електронної версії журналу на сайті www.perspektyva.in.ua.

У жовтневому випуску:

«МОЛОДЬ ПОТРЕБУЄ ДОБРОЇ ШКОЛИ, ЯКА НЕ ПРИСИПЛЯЄ І НЕ ВЧИТЬ ІМІТАЦІЇ»

Думки відомого українського письменника, літературознавця, есеїста, редактора православно-християнської газети «Наша віра», Президента українського ПЕН-клубу та учасника ініціативи «Першого грудня» Євгена Сверстюка про те, що нині хвилює кожного з нас.

«ПУТІНСЬКА «ІМПЕРІЯ ЗЛА» ЗАЗНАЄ КРАХУ ХОЧА Б ТОМУ, ЩО ЦЕ ІМПЕРІЯ ЗЛА, ІМПЕРІЯ З МИНУЛОГО, ЯКА БОРЕТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ З УКРАЇНОЮ, А Й З ЦІЛИМ СВІТОМ»

Інтерв’ю з кандидатом історичних наук, дослідником історії українського визвольного руху, громадським діячем, директором Українського інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем.

УКРАЇНСЬКА ВИЩА-ОСВІТА ПО-НОВОМУ

Погляд науковців України: Чи суттєво вплине прийнятий Закон України «Про вищу освіту»  на відчутний розвиток системи освіти і науки України?

ОСНОВНІ НЕДОЛІКИ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ: ЯК ЇХ УСУНУТИ?

Наукова дискусія на тему якості організації, забезпечення та проведення навчального процесу та усунення їх недоліків.

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ УЧАСТІ В ЗАРУБІЖНИХ ПРОГРАМАХ ПІДТРИМКИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Програми підтримки освітянської та наукової діяльності молодих науковців мають на меті, по-перше, сприяти мобільності вчених, наукова діяльність яких потребує проведення додаткових або специфічних досліджень поза межами їхнього університету, по-друге, сприяти здобуттю додаткової фахової освіти.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ-ЕКОНОМІСТІВ: ПРОБЛЕМИ ТА СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ

Основні переваги та форми підвищення кваліфікації, проблемні питання підвищення кваліфікації учених-економістів та способи їх вирішення.

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ НАУКОВЦЕМ: НАПРЯМИ РОЗВИТКУ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ ТА ОСНОВНІ КРОКИ

Сьогодні як ніколи набуває актуальності формування інтелектуальної еліти країни та підготовка високопрофесійних фахівців з огляду на євроінтеграційні процеси та назрілу потребу розв’язання цієї проблеми на новому рівні.

«ЩОБ ДОСЯГТИ ВАГОМИХ НАУКОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ, ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ НАД ТИМ, ЩО Є ЦІКАВИМ ДЛЯ ВАС»

Інтерв’ю з кандидатом економічних наук, доцентом, головою Ради молодих вчених Національного університету водного господарства та природокористування Оленою Дорошенко.

ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРІ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Виникнення подвійних стандартів ефективності, розбіжностей у трактуванні та нормативних значеннях критеріїв економічних показників, декларування економічно беззмістовних методик розрахунку певних індикаторів викликає потребу проведення ретельнішого аналізу чинної нормативно-правової бази у сфері діагностики діяльності підприємств.

НА ГРАНІ ДВОХ РЕАЛЬНОСТЕЙ

Сьогодні триває активне переосмислення життєвих цінностей. В якій реальності ми живемо? Якою дорогою іти? Вибір за нами…

11 ВЕРЕСНЯ МИНАЄ 120 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО КІНОРЕЖИСЕРА, СЦЕНАРИСТА, ПИСЬМЕННИКА ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

Йому аплодували в Парижі, Берліні, Лондоні, Празі… а кінофільм «Земля» було визнано одним з 12 найкращих кінофільмів усіх часів і народів.

З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

X
X