fbpx

Започатковуємо нову рубрику в журналі «Наша перспектива»

Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» започатковує в 2015 р. нову рубрику – «Ради молодих вчених України», в якій на 1-2 сторінки голови Рад молодих вчених ВНЗ  і НДІ, інших РМВ, у яких є найбільше читачів нашого журналу (науковці яких придбали найбільшу кількість онлайн-доступів до номерів журналу (чи друкованих номерів журналу)) зможуть розповісти науковій спільноті України про відповідну РМВ, її досвід і досягнення, планові наукові заходи і проекти, розмістити колективні фотографії науковців РМВ, фото голови РМВ, адресу сайту організації тощо.

Нагадуємо, що для придбання онлайн-доступу потрібно зареєструватися на сайті журналу https://www.perspektyva.in.ua, щоб система могла Вас ідентифікувати та оплатити доступ до онлайн-перегляду відповідного номера журналу.

Наприкінці кожного місяця визначатимемо РМВ, де є найбільше читачів журналу «Наша перспектива» (за результатами узагальнення отриманої від голів РМВ інформації).

Таблиця для узагальнення інформації від РМВ:

Прізвище та ініціали або логін читача на сайті журналу

Перелік номерів, онлайн-доступ до яких він оплатив або які він придбав в друкованому вигляді станом на кінець відповідного місяця – наростаючим підсумком від жовтня 2014 р. (тобто станом на кінець січня зазначайте також номери придбанні в жовтні-грудні 2014 р.)

 

 

Примітка. Мінімальна кількість оплачених науковцями конкретної РМВ онлайн-доступів до будь-яких номерів – 30 (як варіант не менше 10 молодих науковців РМВ оплатили доступ до 3 різних номерів журналу). Всі отримані кошти витрачатимуться виключно на друк нових номерів журналу «Наша перспектива» протягом 2015 р.

 

X
X