fbpx

Журнал «Наша перспектива» №7-8 (10-11), липень-серпень 2015 р.

Вийшов 10-11 номер науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

У Вас є можливість придбати нові номери науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» у друкованому вигляді або оплатити за доступ для перегляду електронної версії журналу на сайті www.perspektyva.in.ua.

«НАША ПЕРСПЕКТИВА» — видання, яке висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості молодого науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

У ЦЬОМУ НОМЕРІ:

 

Зірка Нобеля над Львовом-Lemberg-ом

Публікація відомого українського журналіста про активну участь львівських науковців та громадських діячів у міжнародному інтелектуальному починанні, зініційованому на початку останнього століття минулого тисячоліття шведським підприємцем А. Нобелем.

Маніпулювання у відносинах між студентом і викладачем: рідкість чи неминучість?

Молоді вчені України обговорили як можна виявити різні маніпуляції з боку студентів, як запобігти їм, і якою має бути адекватна реакція викладача?

Стимул і мотив: дві системи впливу на педагога

Дискусія на тему власного бачення системи стимулювання працівників вишів

Як правильно написати відгук опонента та відгук на автореферат дисертації на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (доктора філософії)

У запропонованій статті автор коротко дає відповіді на досить поширені запитання щодо написання і оформлення відгуку опонента та відгуків на автореферат дисертації на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Індекси цитування наукових праць: інструменти, особливості та недоліки

Тема оцінювання наукового рівня вчених цікавить людство вже не одне десятиліття. Цілком логічно, що ідея створення універсальної методики оцінювання наукового розвитку людства апріорі є нездійсненною. Проте необхідним і цілком реальним є вимірювання його окремих кількісних характеристик. Одним із найважливіших критеріїв оцінювання наукового рівня вченого у міжнародній спільноті є індекс цитування його праць.

Стратегія розвитку України: роздуми молодого науковця

Важливість розроблення стратегії розвитку України, напевно, зрозуміла кожному. З часу здобуття Україною незалежності було створено понад десять стратегій загальнодержавного рівня проте жодна з них не була реалізована чи хоча б проаналізована з погляду усунення виявлених помилок. Та й відповідальних за низьку якість стратегій (чи, може, за низький рівень менеджменту щодо їх реалізації) немає… саме від нас, молодих науковців, Україна сьогодні чекає виконання своєї професійної справи – розроблення стратегії розвитку України з позиції забезпечення суспільної корисності.

Мотивація та контроль студентів у західних університетах

Люди на заході багато працюють, і студенти тут не виняток. Що ж мотивує їх навчатись по 40−70 годин на тиждень?

Управління економічним розвитком України: наявні проблеми та механізм їх реального подолання

Проблема економічного розвитку є головною у стратегічних документах будь-якої країни світової спільноти. Стратегічними завданнями економічного розвитку України, закріпленого стратегією сталого розвитку «Україна − 2020», визначено «… формування держави з сильною економікою та з передовими інноваціями …» та «… вихід України на провідні позиції у світі».

«Моя думка і порада проста – треба робити ставку на кращих у своїй справі»

Інтерв’ю з кандидатом хімічних наук, головою ради молодих вчених Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Віталієм Пальчиковим.

Топ 15 місць у Карпатах для сімейного відпочинку

Для того, щоб гарно відпочити, зовсім не обов’язково мати багато грошей і їхати в Туреччину, Єгипет чи Дубаї. Якщо ви постійно знаходитесь серед людей, трамваїв, асфальту та вихлопних газів, найкращим відпочинком для вас буде спокійне місце з мальовничою природою та чистим повітрям. Саме тому, ми вирішили написати де недорого і корисно відпочити в Україні. Найкращий варіант – це наші дивовижні Карпати. Отож топ-15 наймальовничіших та пізнавальних місць у горах…

Олег Ольжич – науковець, політик, поет

Автобіографія талановитого молодого вченого-археолога, самобутнього та оригінального поета, активного публіциста, але насамперед – вірного сина своєї батьківщини, для якого, хоч би де він жив і чим займався, понад усе була вірність заповіді декалогу: «здобудеш українську державу або згинеш у боротьбі за неї».

З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

X
X