fbpx

Бути успішним: крок за кроком

Кожен у цьому житті хоче бути успішним: на роботі, серед друзів, у сімейному житті. Сьогодні хочемо порушити тему успішного керівництва. Хоча варто наголосити, що наведені десять порад можуть стати в пригоді не тільки керівникам, а й тим, хто поки що не займає керівних посад, але бажає підніматися кар’єрними сходинками чи просто бути успішним працівником у своєму колективі.

  1.  Колектив бажає бачити сильного керівника, а не слабодуху, духовно обмежену людину настрою. Підлеглі не повинні боятися висловлювати свою думку чи виявляти ініціативу. Команда на чолі з автократом – слабка команда, яка давно зупинила свій розвиток і, подібно до роботів, виконує роздані завдання, рухаючись у «вузькому коридорі» своїх повноважень. У такому колективі немає командного духу, його не об’єднує спільна мета, а тільки страх втратити роботу чи соціальний статус у такий непростий для нас час. Коли вами керують емоції, краще заплановану зустріч, переговори тощо перенести на інший день (час).
  2. Щоб стати успішним, не обов’язково бути найрозумнішим, всюди першим, найкращим чи перетворювати місце праці на нічліг. Зазвичай це все робиться зразково показово для тих, на кого хочемо справити враження. Достатньо бути працелюбним, амбітним, ініціативним, привітним і уважним до всіх, хто вас оточує. Чинити людям так, як би хотілося, щоб з вами чинили. Тоді вам допоможуть стати успішним ваші ж підлеглі чи найближче оточення. Як мало керівників чи навіть працівників знають дату народження своїх співробітників, не кажучи вже про ім’я прибиральниці, яка щодня за вами прибирає. Шанобливе ставлення, бажання щиро допомогти, увага та наполегливість – перший і найважливіший крок до успіху.
  3. Потрібно чітко …

X
X