fbpx

Журнал «Наша перспектива» №2(2) / 2014

Вийшов другий номер науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» — видання, яке висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості молодого науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

У Вас є можливість придбати нові номери науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» у друкованому вигляді або оплатити за доступ для перегляду електронної версії журналу на сайті www.perspektyva.in.ua.

У цьому випуску:

«…В ОСНОВІ ВСІХ СУСПІЛЬНИХ КРИЗ ЛЕЖАТЬ НЕ ПОЛІТИЧНІ ЧИ ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ, А ПРОБЛЕМИ ЛЮДСЬКОГО ДУХУ»

Інтерв’ю з відомим українським громадським діячем, правозахисником, публіцистом, релігієзнавцем, членом-засновником Української Гельсинкської групи, віце-ректором Українського католицького університету з питань призначення та місії університету Мирославом Мариновичем.

«ТРЕБА ЗБІЛЬШУВАТИ ТЕРИТОРІЮ РОЗУМУ»

Інтерв’ю з головним редактором газети «День», заслуженою журналісткою України, академіком Острозького академічного братства Ларисою Івшиною.

СУЧАСНИЙ ВИКЛАДАЧ: ВИСОКІ ВИМОГИ, НИЗЬКА ОПЛАТА ПРАЦІ

Погляд молодих науковців України: Якою повинна бути оптимальна заробітна плата, щоб професія викладача та науковця стала престижною для талановитої та амбітної української молоді?

ПРОБЛЕМИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ: ДЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНЕ ЖИТЛО?

Дискусія на тему: «Як вирішити житлове питання молодим сім’ям, коли держава десятиліттями «закриває очі» на соціальні проблеми молоді?»

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОПУБЛІКУВАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ У ЗАРУБІЖНИХ ВИДАННЯХ

На даний час важливо публікувати статті не лише у вітчизняних наукових журналах чи вісниках, а й оприлюднити їх у світовому науковому просторі. Розуміння актуальності не тільки вітчизняних, а й світових економічних проблем, даватиме змогу молодому вченому підвищити свій науковий рівень та зміцнити власний інтелектуальний потенціал.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ НАУКОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: ОСНОВНІ КРОКИ, ПРОБЛЕМИ І ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Міжнародна співпраця наукової молодіжної організації здебільшого має на меті досягнення однієї з двох цілей: реалізація конкретного проекту та налагодження партнерських відносин, щоб створити сприятливі передумови для реалізації спільних проектів у майбутньому.

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ ВИКЛАДАЧЕМ: НАПРЯМИ РОЗВИТКУ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ ТА ОСНОВНІ КРОКИ

Успішний викладач – це авторитет серед студентів і колективу викладачів? Це автор великої кількості якісної навчально-методичної літератури, яка здобула популярність? …

ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ШКОЛИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ЯК ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР’ЄРИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Формування академічного лідерства, освіта та самовдосконалення протягом усього життя є пріоритетом світової політики в сфері освіти та науки. В контексті цього підходу у 2007 році Радою молодих вчених Дніпропетровської області започатковано проект «Школа молодого вченого — лідера в науці».

«…ВАЖЛИВО ВМІТИ ПРАЦЮВАТИ НАД СОБОЮ, ПОГЛИБЛЮВАТИ ВЛАСНІ УМІННЯ І НАВИЧКИ КОМУНІКАЦІЇ ТА УТВЕРДЖУВАТИ САМОСТІЙНІСТЬ»

Інтерв’ю з кандидатом економічних наук, доцентом, головою Ради молодих вчених Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Любов’ю Чаговець.

ВИЗНАЧЕННЯ ТОЧКИ БЕЗЗБИТКОВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА: НЕДОЛІКИ НАЯВНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ ТА СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ

На сьогодні значна частина інструментарію економічного аналізу має суттєві недоліки та обмеження, які на практиці призводять до ухвалення неправильних управлінських рішень і як наслідок – до збитковості чи банкрутства підприємств.

«ІДЕАЛЬНА» ДЕРЖАВА З «ІДЕАЛЬНИМИ» ГРОМАДЯНАМИ

Якою все ж таки повинна бути ідеальна держава, та якою бачать свою країну її громадяни через 10 років…

2014 РІК ПРОГОЛОШЕНИЙ РОКОМ БРАТІВ ШЕПТИЦЬКИХ

Основні факти з біографії видатного українського церковного, культурного та громадського діяча, митрополита Української греко-католицької церкви, вірного пастиря українського народу Андрея Шептицького.

З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

X
X