fbpx

Науково-аналітичний журнал „Наша перспектива” ініціює реалізацію соціального проекту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”

Науково-аналітичний журнал „Наша перспектива” ініціює реалізацію соціального проекту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”. Цей проект орієнтований на протидію пасивності, байдужості і брехні (зокрема популізму), які руйнують світ у ХХІ столітті. Проект спрямований на свідомих активних громадян України і має на меті сприяти школярам у здійсненні справді важливих корисних та добрих справ! А дорослі повинні створити для цього умови. Крім того проект передбачає творчі конкурси для школярів у 8 творчих категоріях, екологічне змагання між школами та класами, розвиток у дітей нових навиків, пов’язаних із конкурсними категоріями, практикування командами школярів допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Запрошуємо до участі в соціальному проекті, і творчому конкурсі в його межах, учнів від 1 до 11 класу шкіл Львова! А також запрошуємо вчителів, адміністрацію шкіл і батьків, меценатів та волонтерів, представників бізнесу (зокрема промислових і торгівельних підприємств, ІТ-фірм, туристичних компаній) та органів місцевого самоврядування, керівників державних установ і закладів культури й мистецтва, видавництва й ЗМІ, фінансові установи та благодійні фонди, громадські організації і агенції з вивчення іноземних мов, спортивні клуби та заклади тощо, а також усіх небайдужих громадян нашої держави, всесторонньо підтримати реалізацію суспільно важливого соціального проекту і відповідно школярів – учасників творчого конкурсу!

Кінцева мета проекту — декілька тисяч добрих справ, які зроблять тисячі школярів – учасників соціального проекту, і набуття ними імунітету від байдужості та пасивності, як найнебезпечніших вірусів в ХХІ столітті.

Незалежно в якій області чи населеному пункті Ви проживаєте – підтримайте цей проект, давши можливість дітям розвиватися і робити добрі справи!

Детальна інформація про соціальний проект.

Вимоги до конкурсних робіт і їх подання.

Слідкуйте за новинами реалізації соціального проекту на його фейсбук-сторінці.

Пишіть нам також на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com. Будемо раді співпраці та вдячні за допомогу у реалізації цієї суспільно важливої ініціативи!

Фінансово підтримати соціальний  проект для школярів Ви можете на краудфандинговій платформі партнера проекту Tech StartUp School (м. Львів) –  StartEra!

Зробимо разом світ кращим!

З повагою, команда журналу „Наша перспектива”

X
X