fbpx

«Запали свічку пам’яті»

У ХХ столітті на долю українців випало чимало випробувань, чи не найстрашнішими з яких були голодомори 1921–1923, 1932–1933 і 1946–1947 років. Найжорстокішим був Голодомор 1932–1933 років — геноцид українського народу, організований тоталітарним комуністичним режимом. Лише за ці два роки штучно створений голодомор забрав на українських землях понад 4,5 мільйона людських життів. За ці злочини повинна відповісти РФ як правонаступниця Імперії зла, проте вона не визнає голодоморів, як і не визнає теперішнього військового нападу на Україну, тобто системно продовжує реалізовувати свій давній план зі знищення українського народу та його держави.

Руйнівні наслідки голодоморів Україна відчуває й сьогодні, адже окупант жорстоко і послідовно знищував генофонд української нації, а в рамках політики тотальної русифікації на виморені голодом землі завозили росіян, які мали нівелювати будь-які ознаки національної ідентичності. Але з Божою допомогою український народ вистояв!

Одним із важливих засобів протидії окупанту є пам’ять народу про своє коріння, знання правдивої історії та вшанування полеглих у боротьбі за незалежність України. І коли ця пам’ять втрачається – з’являються окуповані території в наш час.

26 листопада 2016 р. о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку». Ви можете принести свічку до пам’ятників жертвам голодомору або запалити її у своєму вікні.

Редакція журналу «Наша перспектива»

 

X
X